Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 »
АНАЛИТИ́ЧЕСКИЙ МЕ́ТОД (греч. analysis — "разложение, расчленение"). Анализ — метод мышления, при котором изучаемое явление мысленно разъединяется на составляющие его части, что позволяет исследовать их более точно, детально, конкретно, соответственно поставленной задаче, абстрагируя от внешних связей и случайных воздействий. В дальнейшем аналитический метод предполагает обязательное применение противоположного — синтетического подхода, восстанавливающего целостность изучаемого объекта.

Взаимодействие и чередование аналитических и синтетических приемов — важная закономерность научного, понятийного мышления. В изобразительном искусстве анализ и синтез — два взаимно дополняющих друг друга способа мышления формой. В самом начале XX в. русский художник и теоретик Н. Э. Ра ... Читати далі »
Переглядів: 2281 | Додав: statmaster | Дата: 05.05.2012 | Коментарі:0

Математика - не настільки складно, як це вважають. Математичні моделі, структури і геометрія можуть прикрасити ваше життя :) Інтернет завжди був допінгом для студентів, його можна розглядати, як найбільшу соціальну мережу, у якій хтось публікується і запитує, а решта - читають і відповідають. Існують тисячі соціальних мереж, у яких ви ділитесь своїми щоденниками та дотепами. Ти не менше, існує декілька соціальних (математичних) мереж, які повністю орієнтовані на математику і суміжні з нею науки. І це чудова можливість продемонструвати свої вміння!

Клікайте на картинки, для переходу на відповідний сайт!

 Math.Stack Exchange

Переглядів: 1231 | Додав: statmaster | Дата: 03.05.2012 | Коментарі:0

http://blogs.computerra.ru/22724

Социальные сети упрощают не только организацию массовых акций, но и слежку за их участниками. Исследование, которое провела компания Basilisklab, подтверждает это. Компания проанализировала данные о пользователях Facebook и «ВКонтакте», которые отметились на страницах массовых митингов, которые случились в Москве после декабрьских выборов в Думу. По нашей просьбе BasiliskLab сравнила собранные ранее данные о митингующих со статистикой по пятнадцати тысячам пользователей «ВКонтакте», отобранным случайно.

Twitter, Facebook и «ВКонтакте» были основным источником информации о митингах на Болотной площади и проспекте Сахарова, и хотя дал ... Читати далі »

Переглядів: 532 | Додав: statmaster | Дата: 27.04.2012 | Коментарі:0



Найпростішою (і найпривабливішою) моделлю випадкових коливань є "броунівський рух"; у такій моделі постулюється безперервність цін і те, що їх послідовні зміни є незалежними гауссівськими випадковими величинами (де попередні зміни ціни не пов'язані з минулими або майбутніми її змінами). Тобто, ринок не має пам'яті, він сприймає інформацію, що надійшла прямо зараз, і миттєво забуває про минулі події. Приклад броунівського руху можна побачити на мал. 1.



Броунівський рух
Мал. 1

У броунівському русі незалежні не положення частки в різні мо ... Читати далі »
Переглядів: 2293 | Додав: statmaster | Дата: 26.04.2012 | Коментарі:0

Потреба у фахівцях, здатних "витягнути" з масиву інформації (що постійно збільшується) потрібні дані і зробити на їх основі необхідні висновки з часом тільки зростатиме. Але, щоб стати хорошим аналітиком, претендентові важливо мати аналітичний склад розуму, добре знати область роботи і володіти відповідним інструментарієм.

Загальний опис

Слово "аналіз" пішло від грецького analysis, що означає розкладання цілого на складові частини. Пізніше поняття "аналітика" стало використовуватися в логіці в значенні способу вирішення питання від наслідків до начал, від дії або явищ до причин. Аналітик же, у свою чергу, є фахівцем, здатним вирішувати завдання аналітики.

На сьогодні у зв'язку з глобальною інформатизацією сфер діяльності людини аналітики стають все більш і більш затребуваними. У сучасному світі усі їх завдання можна чітко розділити на два напрями:


    Аналіз історії з метою знаходження закономірностей, виявлення причин формування історії, ... Читати далі »
Переглядів: 1963 | Додав: statmaster | Дата: 23.04.2012 | Коментарі:0


В условиях рыночной экономики одним из важнейших факторов успешной работы любой компании является умение привлечь новых клиентов. Основным инструментом решения этой задачи является проведение рекламных кампаний. В этом случае перед отделом маркетинга встают проблемы планирования рекламной деятельности, распределения ресурсов и оценка эффективности и достигнутых результатов. В данной статье рассматривается вопрос оценки эффективности рекламных акций для продуктов массового потребления на основании имеющихся данных о бюджете кампании и продажах товара. С проведением рекламной кампании часто связаны изменения в ценовой политике. Поэтому в процессе анализа будут учтены изменения цен на товар и проведена оценка их эффективности и оправданности.

Анализ проводился ... Читати далі »

Переглядів: 1052 | Додав: statmaster | Дата: 23.04.2012 | Коментарі:0

Подход к решению

При анализе информации вы часто будете сталкиваться с тем, что теоретическое великолепие методов анализа разбивается о действительность. Ведь вроде все давно решено, известно множество методов решения задач анализа. Почему же довольно часто они не работают?

Дело в том, что безупречные с точки зрения теории методы имеют мало общего с действительностью. Чаще всего аналитик сталкивается с ситуацией, когда трудно сделать какие-либо четкие предположения относительно исследуемой задачи. Модель не известна, и единственным источником сведений для ее построения является таблица экспериментальных данных типа "вход – выход", каждая строка которой содержит значения входных характеристик объекта и соответствующие им значения выходных характеристик.

В результате они вынуждены использовать всякого рода эвристические или экспертные предположения и о выборе информативных признаков, и о классе моделей, и о параметрах выбранной модели. Эти предположе ... Читати далі »

Переглядів: 636 | Додав: statmaster | Дата: 23.04.2012 | Коментарі:0



Інвестиційний банк Barclays Capital в ході досліджень зробив дивні висновки: як виявилось, активне будівництво хмарочосів у результаті призводить до фінансової кризи.

В ході досліджень, фахівці банку Barclays Capital проаналізували ринок нерухомості і стан економіки за останніх 140 років. Результати показали, що кожного разу після бурхливого будівництва хмарочосів наставала серйозна фінансова криза.

Історичні факти невблаганні! У 1929-1931 році будівельні компанії закінчували роботу над зведенням Эмпайр Стейт Билдинг, Уолл-стріт 40 і офісу компанії Крайслер. Якраз в цей час грянула Велика Депресія. У 1970-х роках завершення будівництва Веж-Близнюків співпало з найбільшою нафтовою кризою, яка ударила по усіх фінансових галузях. Азіатська фінансова криза, що сталася в 1997 році, співпала із завершуючим ... Читати далі »
Переглядів: 632 | Додав: statmaster | Дата: 18.04.2012 | Коментарі:1

Авторы: Виталий Лейбин, Григорий Тарасевич, Федор Лобанов, Владимир Шпак
http://www.rusrep.ru/article/print/165167/

Психологическая утопия

В ответ на что родилась. Массовые неврозы, многочисленные трагедии, войны, преступления, которые происходят от психического нездоровья отдельных людей и масс.

Великая цель. Психологическое здоровье человека и общества.

Переглядів: 1032 | Додав: statmaster | Дата: 22.03.2012 | Коментарі:0